فروشگاه فعال می باشد و سفارشات هر روزه ارسال میشود.

چوب ماهیگیری تلسکوپی فول کربن جینبا طول 3.00 متر


ID-111
1_300199653
1_3001996533_9114536652_14974887273_758348227
4.51999 5 25 Product
توليد کننده: سایرسایر

790,000 تومان

کیف ماهیگیری تک قلو Daiwa طول 85 سانتیمتر
کیف ماهیگیری سه قلو Daiwa طول 90 سانتیمتر

2آيتم هاي موجود

چوب ماهیگیری تلسکوپی فول کربن جینبا طول 3.00 متر

چوب ماهیگیری فول کربن جینبا ساخته شده از بهترین مواد که مقاومت این چوب ماهی گیری را چند برابر کرده است و در عین حال وزن کمی دارد همین وزن سبک یکی از ویژگی های مهم این چوب می باشد. این چوب ماهیگیری به صورت تلسکوپی جمع و دارای 8 تکه است که در حالت بسته 43 سانتی متر اما در حالت باز طولی معادل 3.00 متر دارد و میتوان از آن برای صید انواع ماهی ها استفاده کرد.

چوب های فول کربن بخاطر استقامتی که دارند می توانند وزن و فشار زیادی را تحمل کنند از این رو می توان از این چوب برای صید ماهی های سنگین استفاده کرد. حلقه های موجود بر روی این چوب هم به نشانه گیری و پرتاب دقیق تر قلاب و هم به کنترل کردن سیم متصل به قلاب کمک زیادی می کنند.
بر روی دسته چوب ماهیگیری تلسکوپی فول کربن جینبا محل قرار گیری قرقره تعبیه شده است تا با کمک آن بتوانید در موقع صید ماهی سریعتر واکنش نشان دهید و انرژی کمتری برای بیرون کشیدن ماهی از آب صرف کنید. چوب ماهیگیری تمام کربن یکی از بهترین انتخاب ها برای ماهی گیری در آب های خروشان است زیرا در کنار مقاومت بالا به لطف استفاده از فیبر کربن در ساختار چوب سبکی بی نظیری دارد و جا به جایی آن را راحت تر می کند. حلقه های قرار گرفته روی این چوب ماهیگیری همگی ضد زنگ هستند اما توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانید زمان طولانی تری این چوب ماهیگیری را داشته باشید هربار بعد از استفاده آن را خشک و تمیز کنید سپس آن را جمع کنید.
وزن پرتاب چوب همواره بر روی چوب قید گردیده و نشان دهنده حداکثر وزن طعمه و یا ریسه ایست که شما می توانید با این چوب پرتاب کنید بدون اینکه خطر شکستن چوب وجود داشته باشد. وزن پرتاب در این چوب ماهیگری 50-100 گرم می باشد. همیشه حالت ایده آل برای وزن پرتاب چیزی حدود نصف عدد ذکر شده بر روی چوب است.

توجه داشته باشید در روش اسپلینگ یا ماهیگیری با لانسه ویا قاشقک شما برای پرتاب طعمه فشار زیادی به چوب وارد می کنید که این فشار می تواند به راحتی از مرز مجاز وزن پرتاب تجاوز کند. چیزی که نتیجه آن بعد از اولین پرتاب بر شما پوشیده نخواهد ماند پس باید مناسب ترین چوب را با توجه به مکان و اندازه ماهی انتخاب کنید.

عمر چوب ماهیگیری تمام کربن جینبا نسبت به دیگر چوب های ماهیگیری بیشتر است زیرا تماما از کربن ساخته شده است و این ماده ماندگاری بالایی دارد.

 

مشخصات فنی

فول کربن
3
40-80
43
فلزی
9 تکه
220
دارای جای چرخ کاملا فلزی (پیچ، مهره، و نگهدارنده فلزی)
دارای دسته کوتاه
سهولت در حمل به دلیل تعداد تکه زیاد و طول کم در حالت بسته
دارای حلقه های استیل حرفه ای

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha: