طعمه جیگ شب تاب Samurai وزن 100 گرم کد 100Y زرد


ID-1501
طعمه جیگ شب تاب Samurai وزن 100 گرم کد 100Y زرد
طعمه جیگ شب تاب Samurai وزن 100 گرم کد 100Y زردjig-nightlight-100y-2_1313873246


270,000 تومان

2آيتم هاي موجود

طعمه جیگ شب تاب Samurai وزن 100 گرم کد 100Y زرد

طعمه ماهیگیری جیگ سامورای با وزن 100 گرم درارای دنباله ی سیلیکونی اکلیل دار با طرح اسکویید می باشد، انتهای این دنباله به صورت رشته، رشته است و به زیبایی حرکت این طعمه در آب می افزاید و موجب جذب چندین برابری ماهی ها به طعمه می شود.

طعمه جیگیگینگ samurai دارای خاصیت شب تابی بوده و همچنین می تواند نور را در خود ذخیره کند، به همین منظور اگر به وسیله چراغ قوه گوشی همراه خود چند ثانیه به آن نور بتابانید و سپس پرتابش کنید، نوری که از خود ساطع می کند چندین برابر می شود.

طعمه جیگ شب تاب مناسب ماهیگیری به روش جیگینگ در محیط های کم نور، شب و آب های تیره می باشد.

طعمه ماهیگیری samurai به علت سنگینی وزن اش کاملا مناسب ماهیگیری روی قایق در نقاط عمیق می باشد، این طعمه را همچنین می توانید در ماهیگیری روی اسکله و سکو نیز استفاده کنید.

جنس این طعمه شب تاب فلزی بوده و کاملا در مقابل خورندگی آب شور مقاوم طراحی شده است، طعمه جیگ آب شور مناسب صید ماهی هایی همچون؛ هامور، میش، سکن، سرخو، انواع کفشک ماهی ها و ... می باشد.

طول طعمه جیگ 10 سانتیمتر بوده و دنباله ی اسکوییدی آن 13 سانتی متر می باشد ،این دو به وسیله یک بند 7 سانتیمتری به یکدیگر متصل شده اند.

مشخصات فنی

10
100
طعمه جیگ شب تاب
مناسب جیگینگ آب شور
مناسب ماهیگیری در نقاط عمیق
دارای دنباله سیلیکونی با طرح اسکویید
طول طعمه 10 سانتیمتر
طول دنباله اسکوییدی 13 سانتیمتر
طول بند میانی 7 سانتیمتر
دارای دو عدد قلاب در انتهای دنباله اسکوییدی

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha:

مشاوره رایگان

مشاوره قبل از خرید 09050773070

ارسال رایگان

سفارشات بالای 2 میلیون - فقط با پست

کمپینا ، بزرگترین فروشگاه لوازم ماهیگیری در ایران

مجموعه کمپینا در سال 1397 و با اتکا به عنایات پروردگار بزرگ فعالیت خود را آغاز نمود. از همان ابتدا با هدف ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و فروش لوازم ماهیگیری فروشگاه آنلاین www.campina.ir را فعال نمودیم.

باور قلبی تمام پرسنل کمپینا، جلب رضایت مشتریان از خریدشان بوده و به جهت رسیدن به این هدف بزرگ ، از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنیم. در همین راستا ، تمامی محصولات کمپینا، به دقت توسط کارشناسان عکاسی شده و تصویر و محتوا مطابق با خود محصول در سایت قرار داده شده تا مشتریان بتوانند کالایی را انتخاب کنند که مطابق با نیازشان باشد و شعار ما تضمین کمترین قیمت ممکن به منظور رضایت هر چه بیشتر مشتری می باشد.

ادامه ...