طعمه ماهیگیری قورباغه پا رشته ای رنگ سبز لجنی


ID-1136
frog-fishing-lure-2dark-green_598740899
frog-fishing-lure-2dark-green_598740899frog-fishing-lure-light-green5frog-fishing-2dark-green3frog-fishing-2dark-green2
5 5 1 Product


70,000 تومان

2آيتم هاي موجود

طعمه ماهیگیری قورباغه پا رشته ای رنگ سبز لجنی

از طعمه ماهیگیری قورباغه ژله ای برای ماهیگیری به روش اسپینینگ (لانسه کشی) در محیط هایی که سطح آب پر از گیاه است و نمیتوان با طعمه های دیگر لانسه کشی کرد استفاده می شود.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در آبگیر یا دریاجه ای ماهیگیری کنید که سطح و زیر آب پوشیده از گیاه باشد و قلاب یا طعمه شما مدام گیر کند. در این شرایط استفاده از طعمه قورباغه ژله ای برای شکار ماهیان مهاجم پیشنهاد می شود.

طعمه قورباغه ژله ای دو ویژگی دارد که ماهیگیری در بسترهای پر از گیاه را ممکن می کند. اول اینکه پاپر بوده یا به عبارت دیگر هنگام اسپینینگ بر روی آب حرکت میکند. دوم اینکه قلاب ها به گونه ای مماس در دو پهلوی طعمه قرار گرفته است که گیاه به آن گیر نکند. لازم به ذکر است جنس قورباغه سیلیکونی و تو خالی می باشد و با بلعیده شدن و با فشار دهان ماهی، بدنه قورباغه تو رفته و قلاب ها بیرون زده و در نهایت در دهان ماهی گیر می کند.

طعمه ماهیگیری قورباغه پا رشته ای رنگ سبز لجنی همانطور که از اسمش پیداست در انتها دارای رشته های سیلیکونی می باشد.

مشخصات فنی

6
12
ضد خزه
مناسب روش لانسه کشی
قلاب پنهان

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha:

مشاوره رایگان

مشاوره قبل از خرید 09050773070

ارسال رایگان

سفارشات بالای 2 میلیون - فقط با پست

کمپینا ، بزرگترین فروشگاه لوازم ماهیگیری در ایران

مجموعه کمپینا در سال 1397 و با اتکا به عنایات پروردگار بزرگ فعالیت خود را آغاز نمود. از همان ابتدا با هدف ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و فروش لوازم ماهیگیری فروشگاه آنلاین www.campina.ir را فعال نمودیم.

باور قلبی تمام پرسنل کمپینا، جلب رضایت مشتریان از خریدشان بوده و به جهت رسیدن به این هدف بزرگ ، از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنیم. در همین راستا ، تمامی محصولات کمپینا، به دقت توسط کارشناسان عکاسی شده و تصویر و محتوا مطابق با خود محصول در سایت قرار داده شده تا مشتریان بتوانند کالایی را انتخاب کنند که مطابق با نیازشان باشد و شعار ما تضمین کمترین قیمت ممکن به منظور رضایت هر چه بیشتر مشتری می باشد.

ادامه ...