طعمه ماهیگیری قورباغه ژله ای تک قلاب بسته 5 عددی


ID-1599
طعمه ماهیگیری قورباغه ژله ای تک قلاب بسته 5 عددی
طعمه ماهیگیری قورباغه ژله ای تک قلاب بسته 5 عددیjelly-frog-green-3jelly-frog-green-2jelly-frog-green-1jelly-frog-green-5
5 5 1 Product


140,000 تومان

4آيتم هاي موجود

طعمه ماهیگیری قورباغه ژله ای تک قلاب بسته 5 عددی

یکی از متداول ترین روش های ماهیگیری در ایران اسپینینگ یا لانسه کشی است که برای صید ماهیان مهاجم (زنده خوار) آب شیرین و شور استفاده می شود. در این روش صیاد، طعمه مصنوعی خود را که می تواند یکی از انواع لور های استخوانی یا ژله ای و یا انواع لانسه و قاشقک باشد، به درون آب پرتاب می کند و سپس با جمع کردن نخ توسط چرخ ماهیگیری طعمه را به سمت خود می کشد و نظر ماهیان مهاجم را نسبت به طعمه جلب می کند.

انتخاب طعمه مناسب در صید با روش اسپینینگ یکی از حائز اهمیت ترین نکات است. عمده ماهیگیران با تجربه، با توجه به عوامل متعددی همچون؛ مکان ماهیگیری، زمان ماهیگیری، نوع صید و ... طعمه ماهیگیری خود را انتخاب می کنند. یکی از عوامل اثر گذار در انتخاب طعمه مناسب ماهیگیری میزان پوشش گیاهی موجود در مکان صید مورد نظرتان است.

طعمه ماهیگیری قورباغه با بافت ژله ای و لیز خود یکی از طعمه های مناسب برای صید در مکان هایی است که دارای پوشش گیاهی زیادی هستند، این قورباغه لاستیکی می تواند روی خزه ها و انواع گیاهان موجود در آب به راحتی سر بخورد و بدون گیر کردن به گیاهان به حرکتش ادامه بدهد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، لور ماهیگیری قورباغه تک قلابه مناسب صید ماهیان مهاجم آب شیرین می باشد، از این طعمه می توانید برای صید ماهیانی همچون؛ اردک، سوف، سونگ و شیربت و ... استفاده کنید.

یکی از نکات مهمی که در هنگام ماهیگیری با این قورباغه ژله ای باید به آن دقت کنید این است که، سعی کنید طعمه قورباغه را به شکلی در آب به حرکت در بیاورید که جهش و توقف های آن یاد آور حرکت یک قورباغه طبیعی باشد، هر چه قورباغه مصنوعی شما به شکل طبیعی تری در آب جهش کند، ماهی بهتر طعمه شما را باورد می کند و به قلاب می افتد.

یک از نکات مثبت در این قورباغه ماهیگیری محل قرار گیری قلاب اش است، قلاب در این طعمه دقیقا در جایی تعبیه شده است که در هنگام جهش ها ،ماهی به درستی متوجه آن نشود و دقیقا در زمانی که ماهی مهاجم از پشت به طعمه حمله می کند و سعی در بلعیدن آن دارد، قلاب را به داخل فرو دهد و گرفتار شود.

طول این طعمه ماهیگیری 5 سانتیمتر است و 9 گرم وزن دارد، شما می توانید طعمه قورباغه مصنوعی را در بسته های 5 عددی از فروشگاه کمپینا با مناسب ترین قیمت و کیفیت تهیه کنید.

مشخصات فنی

5
9
تک قلابه
بسته 5 عددی
مناسب صید ماهی های مهاجم آب شیرین
قابل استفاده برای مکان هایی با پوشش گیاهی زیاد

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha:

مشاوره رایگان

مشاوره قبل از خرید 09050773070

ارسال رایگان

سفارشات بالای 2 میلیون - فقط با پست

کمپینا ، بزرگترین فروشگاه لوازم ماهیگیری در ایران

مجموعه کمپینا در سال 1397 و با اتکا به عنایات پروردگار بزرگ فعالیت خود را آغاز نمود. از همان ابتدا با هدف ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و فروش لوازم ماهیگیری فروشگاه آنلاین www.campina.ir را فعال نمودیم.

باور قلبی تمام پرسنل کمپینا، جلب رضایت مشتریان از خریدشان بوده و به جهت رسیدن به این هدف بزرگ ، از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنیم. در همین راستا ، تمامی محصولات کمپینا، به دقت توسط کارشناسان عکاسی شده و تصویر و محتوا مطابق با خود محصول در سایت قرار داده شده تا مشتریان بتوانند کالایی را انتخاب کنند که مطابق با نیازشان باشد و شعار ما تضمین کمترین قیمت ممکن به منظور رضایت هر چه بیشتر مشتری می باشد.

ادامه ...