قورباغه سیلیکونی دم لانسه ای ضد خزه رنگ سفید


ID-1673
قورباغه سیلیکونی دم لانسه ای ضد خزه رنگ سفید
قورباغه سیلیکونی دم لانسه ای ضد خزه رنگ سفیدfrog-fishing-5pic2-16frog-fishing-5pic2-27frog-fishing-5pic2-28_1262207091
5 5 1 Product


75,000 تومان

3آيتم هاي موجود

قورباغه سیلیکونی دم لانسه ای ضد خزه رنگ سفید

از طعمه ماهیگیری قورباغه ژله ای برای ماهیگیری به روش اسپینینگ (لانسه کشی) در محیط هایی که سطح آب پر از گیاه است و نمیتوان با طعمه های دیگر لانسه کشی کرد استفاده می شود.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در آبگیر یا دریاجه ای ماهیگیری کنید که سطح و زیر آب پوشیده از گیاه باشد و قلاب یا طعمه شما مدام گیر کند. در این شرایط استفاده از طعمه قورباغه ژله ای برای شکار ماهیان مهاجم پیشنهاد می شود.

قورباغه ژله ای برای ماهیگیری به روش اسپینینگ یا لانسه کشی در محیط هایی که سطح آب پر از گیاه است و نمیتوان با طعمه های دیگر لانسه کشی کرد استفاده می شود.

این نوع طعمه قورباغه  دارای دمی به شکل لانسه بوده که هنگام اسپین در آب حرکت جذابی ایجاد می کند و باعث جذب بیشتر ماهی به خود می شود.

اگرتا به حال برای شما هم پیش آمده  که بخواهید در آبگیر یا دریاچه، ماهیگیری کنید که سطح و زیر آب پوشیده از گیاه باشد و قلاب یا طعمه شما مدام در گیاهان گیر بیافتد، می توانید از طعمه قورباغه سیلیکونی برای شکار ماهیان مهاجم آب شیرین استفاده کنید.

طعمه قورباغه دم لانسه ای با داشتن دو ویژگی ماهیگیری در بسترهای پراز گیاه را ممکن می کند. اولین ویژگی، پاپر بودن این طعمه ماهیگیری می باشد، به این معنا که طعمه درهنگام اسپینینگ بر روی آب حرکت می کند و به زیر آب نمی رود. ویژگی دوم مربوط به طراحی خاص قلاب هایش است، قلاب ها در این طعمه در دو پهلوی قورباغه قرار گرفته اند که گیاهی به آن گیر نکند. ضمنا به این نکته توجه کنید که جنس این قورباغه، سیلیکونی و تو خالی می باشد و با بلعیده شدن و فشار دهان ماهی، بدن قورباغه تو رفته و قلاب ها بیرون زده و در دهان ماهی گیر می کند.

مشخصات فنی

5.5
11.5
دارای دم به شکل لانسه برای جذب بیشتر ماهی
حرکت روی آب (پاپر)
مناسب برای لانسه کشی در محیط هایی که سطح آب پر از گیاه است
جنس سیلیکونی و تو خالی
دارای قلاب تیز در دو طرف

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha:

مشاوره رایگان

مشاوره قبل از خرید 09050773070

ارسال رایگان

سفارشات بالای 2 میلیون - فقط با پست

کمپینا ، بزرگترین فروشگاه لوازم ماهیگیری در ایران

مجموعه کمپینا در سال 1397 و با اتکا به عنایات پروردگار بزرگ فعالیت خود را آغاز نمود. از همان ابتدا با هدف ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و فروش لوازم ماهیگیری فروشگاه آنلاین www.campina.ir را فعال نمودیم.

باور قلبی تمام پرسنل کمپینا، جلب رضایت مشتریان از خریدشان بوده و به جهت رسیدن به این هدف بزرگ ، از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنیم. در همین راستا ، تمامی محصولات کمپینا، به دقت توسط کارشناسان عکاسی شده و تصویر و محتوا مطابق با خود محصول در سایت قرار داده شده تا مشتریان بتوانند کالایی را انتخاب کنند که مطابق با نیازشان باشد و شعار ما تضمین کمترین قیمت ممکن به منظور رضایت هر چه بیشتر مشتری می باشد.

ادامه ...