فروشگاه فعال می باشد و سفارشات هر روزه ارسال میشود.

قلاب پایه کوتاه Youvella کد 12196NI سایز 4 - نیکل


ID-180
youvellas4
youvellas4youvellas01-2youvellas01-3 سایزبندی قلاب پایه کوتاه Youvella کد 12196BZ
5 5 1 Product
توليد کننده: Youvella یووِلاYouvella یووِلا

1,300 تومان

120آيتم هاي موجود

قلاب پایه کوتاه Youvella کد 12196NI سایز 4

استفاده از اندازه قلاب صحیح بسیار مهم است. با توجه به نوع ماهی و مکان ماهیگیری باید قلاب ماهیگیری مناسب انتخاب شود. بعنوان مثال اگر قلاب بزرگ برای صید ماهی های کوچک استفاده شود قلاب قادر نیست در دهان ماهی جایگیری مناسبی داشته باشد و در نهایت باعث فرار ماهی می شود و برعکس این هم ممکن است اتفاق بیافتد. شما از قلاب پایه کوتاه Youvella کد 12196NI سایز 4 می توانید برای صید ماهی های کپور، آمور، زردپر و ... استفاده کنید.
این قلاب پایه کوتاه Youvella از فولادی با روکش نیکل ساخته شده که ضد خورگی و فرسایش می باشد به همین دلیل از این قلاب می توان در آب های شور بدون نگرانی استفاده نمود. به دلیل دهنه باز و مناسب ، این قلاب باعث آسیب حداقلی به ماهی می شود.
استفاده از قلاب های خیلی کوچک همچنین ممکن است باعث قلاب شدن ماهی شود ، که صید و رهاسازی ماهیگیری را غیرممکن می کند. به یاد داشته باشید ، از نظر اندازه یا الگوی قلاب ، ماهیگیران باید همیشه اطمینان حاصل کنند که نوک قلاب به وضوح در معرض دید باشد تا بتواند دهان ماهی را سوراخ کند و یک قلاب مطمئن برای صید ماهی فراهم کند.
خار قلاب در اصل یک برش ناخن مانند است. هدف از یک قرار دادن خار برروی قلاب جلوگیری از لیز خوردن قلاب از دهان ماهی پس از صید است. هرچه خار قلاب بزرگتر باشد ، ماهی را بهتر نگه می دارد ، اما هنگام برداشتن آسیب بیشتری به آن وارد می کند. خارهای روی این قلاب پایه کوتاه Youvella سایز 4 دارای طراحی کاملی هستند به این معنی که به اندازه کافی کوتاه برای نفوذ ، به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن قلاب در داخل دهان ماهی می باشد.

 

مشخصات فنی

پایه کوتاه
بله
فولادی با روکش نیکل
ساخت کره
مناسب برای کپور، آمور، زردپر و ...
دارای دو عدد خار
رنگ نقره ای

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha: