کمپینا قصد دارد به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز هدایایی را در نظر بگیرد.

چنانچه قصد خرید از کمپینا را دارید می توانید مشمول یکی از این هدایا باشید:

1- تخفیفات مناسبتی:

کمپینا جهت رضایت مشتری از قیمت ها، در مناسبت های مختلف اقدام به برگزاری فروش ویژه با تخفیفات عالی می کند که بر روی قیمت محصولات اعمال می شود. به منظور کسب اطلاع از فروش ویژه صفحه اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/campina.ir را دنبال کنید.

 

2- قرعه کشی:

کمپینا در مناسبت های مختلف اقدام به قرعه کشی در بین مشتریان میکند و هدیه ای ارزنده به یکی از مشتریان آن ماه می دهد. این هدیه شامل تمام سفارشاتی که در آن مناسبت چه از طریق سایت، چه از طریق اینستاگرام، چه از طریق تلگرام و چه تلفنی ثبت شده باشد می باشد.

 

3- ارسال رایگان:

چنانچه مجموع خرید شما بیشتر از دو میلون تومان باشد، سفارش شما از طریق پست سفارشی به صورت رایگان ارسال خواهد شد. (ارسال با تیپاکس رایگان نمی باشد. همجنین بسته هایی که یکی از ابعاد بلند تر از یک متر باشد با پست قابل ارسال نیست)

 

4- هدیه اولین خرید

باعث افتخار ماست ، اولین خرید شما از فروشگاه کمپینا را با کد تخفیف hicampina دریافت کنیم. برای این منظور پس از تشکیل سبد خرید در اخرین مرحله در قسمت مربوطه کوپن تخفیف hicampina را وارد نمایید تا از تخفیف اولین خرید برخوردار شوید (این کپن برای سفارشات یک میلیون تومان به بالا فعال بوده و همچنین شامل محصولات فروش ویژه که تخفیف خورده نمی باشد).

مشاوره رایگان

مشاوره قبل از خرید 09050773070

ارسال رایگان

سفارشات بالای 2 میلیون - فقط با پست

کمپینا ، بزرگترین فروشگاه لوازم ماهیگیری در ایران

مجموعه کمپینا در سال 1397 و با اتکا به عنایات پروردگار بزرگ فعالیت خود را آغاز نمود. از همان ابتدا با هدف ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و فروش لوازم ماهیگیری فروشگاه آنلاین www.campina.ir را فعال نمودیم.

باور قلبی تمام پرسنل کمپینا، جلب رضایت مشتریان از خریدشان بوده و به جهت رسیدن به این هدف بزرگ ، از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنیم. در همین راستا ، تمامی محصولات کمپینا، به دقت توسط کارشناسان عکاسی شده و تصویر و محتوا مطابق با خود محصول در سایت قرار داده شده تا مشتریان بتوانند کالایی را انتخاب کنند که مطابق با نیازشان باشد و شعار ما تضمین کمترین قیمت ممکن به منظور رضایت هر چه بیشتر مشتری می باشد.

ادامه ...