کمپینا قصد دارد به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز هدایایی را در نظر بگیرد.

چنانچه قصد خرید از کمپینا را دارید می توانید مشمول یکی از این هدایا باشید:

 

1- تخفیفات مناسبتی:

کمپینا جهت رضایت مشتری از قیمت ها، در مناسبت های مختلف اقدام به برگزاری فروش ویژه با تخفیفات عالی می کند که بر روی قیمت محصولات اعمال می شود. به منظور کسب اطلاع از فروش ویژه صفحه اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/campina.ir را دنبال کنید.

 

2- قرعه کشی:

کمپینا در مناسبت های مختلف اقدام به قرعه کشی در بین مشتریان میکند و هدیه ای ارزنده به یکی از مشتریان آن ماه می دهد. این هدیه شامل تمام سفارشاتی که در آن مناسبت چه از طریق سایت، چه از طریق اینستاگرام، چه از طریق تلگرام و چه تلفنی ثبت شده باشد می باشد.

 

3- ارسال رایگان:

چنانچه مجموع خرید شما بیشتر از یک میلون تومان باشد، سفارش شما از طریق پست سفارشی به صورت رایگان ارسال خواهد شد. (ارسال با تیپاکس رایگان نمی باشد. همجنین بسته هایی که یکی از ابعاد بلند تر از یک متر باشد با پست قابل ارسال نیست)

 

4- هدیه اولین خرید

باعث افتخار ماست ، اولین خرید شما از فروشگاه کمپینا را با کد تخفیف hicampina دریافت کنیم. برای این منظور پس از تشکیل سبد خرید در اخرین مرحله در قسمت مربوطه کوپن تخفیف hicampina را وارد نمایید تا از تخفیف اولین خرید برخوردار شوید (این کپن برای سفارشات 500 هزار تومان به بالا فعال بوده و همچنین شامل محصولات فروش ویژه که تخفیف خورده نمی باشد).