لیکوئید توت فرنگی CC MOORE حجم 100 سی سی


ID-1949
لیکوئید توت فرنگی CC MOORE حجم 100 سی سی
لیکوئید توت فرنگی CC MOORE حجم 100 سی سیliquid-strawberry-2
5 5 1 Product
توليد کننده: CC MOORE سی سی مورCC MOORE سی سی مور

120,000 تومان

10آيتم هاي موجود

لیکوئید توت فرنگی CC MOORE حجم 100 سی سی

صید ماهی به روش انتظاری یکی از محبوب ترین روش های ماهیگیری در ایران است، در ماهیگیری به شیوه انتظاری ماهیگیر برای صید ماهی از انواع طعمه خوراکی همچون، لوفاک، بویله ماهیگیری و ... استفاده می کند و پس از پرتاب طعمه درون آب منتظر می ماند تا ماهی طعمه را همراه قلاب ببلعد و یا اصطلاحا به طعمه نوک بزند.

یکی از مهم ترین نکات در انتخاب طعمه خوراکی میزان بو و طعم آن می باشد، همچنین می توانید با استفاده از لیکوئیدها اثرگذاری طعمه ماهیگیریتان را چندین برابر کنید و احتمال صید را بالا ببرید.

از لیکوئید توت فرنگی سی سی مور می توانید در ساخت انواع خمیر ماهیگیری و بویله استفاده کنید و یا در زمان طعمه پاشی کمی از آن را به کیسه PVA و یا موشک طعمه پاش خود اضافه کنید تا تاثیر طعمه پاشیتان چندین برابر شود.

لیکوئید CC MOOR مناسب صید انواع ماهیان غیر مهاجم آب شیرین، همچون، کپور، آمور و ... بوده و در حجم 100 سی سی با غلظتی مناسب در فروشگاه کمپینا موجود شده است.

از آنجایی که میزان غلظت در لیکوئید های ماهیگیری از انواع بیت بوستر و اسانس ها بیشتر است، زدن چند قطره از لیکوئیدهای سی سی مور به طعمه های مصنوعی مانند انواع لانسه و قاشقک در حین لانسه کشی (اسپینینگ) باعث می شود، طعمه از خود خط بو به جا بگذارد و بو یکی از عوامل تاثیر گذار در جذب ماهیان مهاجم (زنده خوار) همچون قزل آلا، اردک و ...می باشد و درصد موفقیت صید شما را بالاتر میبرد.

لیکوئید های طبیعی سی سی مور با انواع طعم ها در فروشگاه لوازم ماهیگیری کمپینا موجود است و از قسمت دسته بندی طعمه های خوراکی می توانید انواع طعم های آن را مشاهده و خریداری کنید.

مشخصات فنی

حجم 100 سی سی
پخش بوی قوی
مناسب صید انواع ماهیان غیرمهاجم مانند کپور
مناسب صید به روش انتظاری آب شیرین
جذب بالا
قابل افزودن به انواع طعمه مثل خمیر، بویله، ذرت و حتی طعمه های مصنوعی
اسانس، روغن یا لیکوئید

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha:

مشاوره رایگان

مشاوره قبل از خرید 09050773070

ارسال رایگان

سفارشات بالای 2 میلیون - فقط با پست

کمپینا ، بزرگترین فروشگاه لوازم ماهیگیری در ایران

مجموعه کمپینا در سال 1397 و با اتکا به عنایات پروردگار بزرگ فعالیت خود را آغاز نمود. از همان ابتدا با هدف ایجاد بستری مناسب جهت معرفی و فروش لوازم ماهیگیری فروشگاه آنلاین www.campina.ir را فعال نمودیم.

باور قلبی تمام پرسنل کمپینا، جلب رضایت مشتریان از خریدشان بوده و به جهت رسیدن به این هدف بزرگ ، از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنیم. در همین راستا ، تمامی محصولات کمپینا، به دقت توسط کارشناسان عکاسی شده و تصویر و محتوا مطابق با خود محصول در سایت قرار داده شده تا مشتریان بتوانند کالایی را انتخاب کنند که مطابق با نیازشان باشد و شعار ما تضمین کمترین قیمت ممکن به منظور رضایت هر چه بیشتر مشتری می باشد.

ادامه ...