طعمه ژله ای هشت پا طول 9 سانتیمتر بسته 5 عددی نارنجی


ID-1519
طعمه ژله ای هشت پا طول 9 سانتیمتر بسته 5 عددی نارنجی
طعمه ژله ای هشت پا طول 9 سانتیمتر بسته 5 عددی نارنجی shabtab-orange-squide-4shabtab-orange-squide-1shabtab-orange-squide-2
5 5 1 Product
توليد کننده: سایرسایر

65,000 تومان

3آيتم هاي موجود

طعمه ژله ای هشت پا طول 9 سانتیمتر بسته 5 عددی نارنجی

طعمه ماهیگیری مصنوعی هشت پا ژله ای با طراحی جذاب خود می تواند بخشی از ریسه ی ماهیگیری شما برای انواع روش های ماهیگیری همچون، جیگینگ، اسپینینگ و ... باشد. جنس این طعمه سیلیکونی بوده و قسمت سر اختاپوس تو خالی می باشد.

طعمه ژله ای اختاپوس قابلیت این را دارد که با انواع سرب، قلاب و یا نوع ریسه برای انواع روش ماهیگیری به کمک شما بیاید، پس بهتر است یک جای خالی برای این طعمه جذاب سیلیکونی در جعبه لوازم ماهیگیری خود باز کنید.

طول این طعمه 9 سانتیمتر می باشد و در بسته های 5 عددی در فروشگاه لوازم ماهیگیری کمپینا موجود می باشد.

همچنین می توانید از این طعمه مصنوعی برای ماهیگیری در شب و یا محیط هایی که نور کمی دارند و حتی آب های تیره استفاده کنید، چرا که این طعمه هشت پا به شکلی ساخته شده است که در قسمت چشم هایش قابلیت نگهداری نور وجود دارد و  اگر قبل از پرتاب طعمه ماهیگیری شب تاب به آب، تنها چند ثانیه به وسیله چراغ قوه تلفن همراه خود به آن نور بتابانید متوجه می شوید که نوری که از خود ساطع می کند چندین برابر می شود.

همچنین روی سطح طعمه ذرات ریز اکلیل به چشم می خورد که در آب جذب ماهی مهاجم به طعمه شما را چندین برابر می کند و با رشته های سیلیکونی دنباله دارش توجه ماهی مهاجم را به خود جلب کرده و آن را به دنبال خود می کشاند.

مشخصات فنی

9
بسته 5 عددی
دارای چشم های شب تاب
قابل استفاده برای انواع ریسه های ماهیگیری
رنگ : نارنجی اکلیل دار
جنس : سیلیکون تو خالی

لیست نظرات:
تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز:

نظر خود را در مورد این محصول به اشتراک بگذارید:

نام کاربري:
Captcha: